Ülegabariidilised veod

Premium Trans ei ole lihtsalt transpordiettevõte. Me oleme raskeveoste ehk heavy lift ning ülegabariidiliste veoste korraldamise spetsialistid. Meie igapäevatöö koosneb vedude planeerimisest, lubade kooskõlastamisest ning loomulikult vedude korraldamisest. Pikaajaline kogemus antud eritranspordi valdkonnas tähendab seda, et suudame klientidele pakkuda mugavat, turvalist ning kindlat teenust. Tulemuseks on see, et Teie suur veos on täpselt korraldatud ning kindlates kätes.

Ülegabariidilistel vedudel on meie klientideks erineva profiiliga ettevõtted erinevatest valdkondadest. Peamiselt on meie teenuseid vaja rasketööstuse, energeetika, metallitööstuse ning ehituse valdkonnas. Aitame transportida nii moodulmaju, suuri kraanasid, tuulegeneraatoreid ja muid suuri esemeid turvaliselt sihtkohta.

Rasketööstus

Rasketööstuse jaoks vajalikud seadmed on tihti suured ning neid ei ole mõistlik transpordiks demonteerida. Autoklaavid, õli- ja gaasimahutid, tootmisliinid ja palju muud – kõike neid seadmeid saame kindlalt transportida punktist A punkti B turvaliselt.

Energeetika

Tuulegeneraatoreid ei toodeta kohapeal – kõik need suured komponendid transporditakse pikki vahemaid tehasest monteerimiskohani kasutades eritransporti. Tagame transformaatorite, rootorite ja tiivikute turvalise transpordi tuuleparki.

Metallitööstus

Suuremõõtmelised valmisdetailid, mis on vaja tootja juurest kliendini viia monteerituna, kuid need ei mahu konteinerisse ega tenthaagisesse? Siin tuleb appi kogenenud partner, kes aitab suuremõõtmelised detailid sihtkohta viia.

Ehitus

Ehituses ei tehta kõike kohapeal. Tornkraanade detailid ning suured paneelid on vaja ikkagi objektile transportida kasutades spetsiaaltransporti. Samuti ka kõik vajalikud teedeehituse tehnika.

Moodul- ja elementmajad

Moodul- ja elementmajad on populaarsed nii Eestis kui Skandinaavias ja mujal Euroopas. Aitame transportida maja moodulid või terved hooned turvaliselt tehasest kliendi juurde sõltumata sellest, kus klient asub.

Muud valdkonnad

Loomulikult on paljudes valdkondades vaja aeg-ajalt või tihti transportida suuri esemeid, mis standardlahendustesse ei mahu.

Turvaline partner, turvaliselt teostatud ülegabariidilised veod

Lisaks on meie klientideks teiste valdkondade ettevõtteid, kellel on vaja tihti või aeg-ajalt suuri ja ülegabariidilisi masinaid ja esemeid transportida nii Eestis kui mujal Euroopas. Premium Transi jaoks ei ole ükski veos liiga suur ega sihtkoht liiga kaugel. Meiega võite olla kindel, et Teie veos jõuab tervelt ja turvaliselt õigeaegselt sihtkohta. Võtke meiega ühendust ning leiame Teie jaoks sobivaima lahenduse.