Raskeveosed

Premium Trans ei ole lihtsalt transpordiettevõte. Me oleme raskevedude ehk heavy haul ning ülegabariidiliste vedude korraldamise spetsialistid. Meie igapäevatöö koosneb vedude planeerimisest, lubade kooskõlastamisest ning loomulikult vedude korraldamisest. Pikaajaline kogemus antud eritranspordi valdkonnas tähendab seda, et suudame klientidele pakkuda mugavat, turvalist ning kindlat teenust. Tulemuseks on see, et Teie raskeveod on  täpselt korraldatud ning kindlates kätes.

Raskevedudel on meie klientideks erineva profiiliga ettevõtted erinevatest valdkondadest. Peamiselt on meie teenuseid vaja metsanduses, põllumajanduses, teedeehitusel ning mäetööstuse valdkonnas. Aitame transportida nii kombaine, metsamasinaid, asfaldilaotureid, teerulle ja muid suuri masinaid turvaliselt sihtkohta.

Metsandus ja põllumajandus

Harvesterid ja muu tehnika ei liigu ühelt raiesmikult teisele omal jõul, eriti kui need on erinevates riigi otstes. Samamoodi ei saa kombainid või muu põllumajandustehnika omal jõul pikki sõite ette võtta. Aitame vajaliku suure ja raske tehnika viia turvaliselt järgmisele tööobjektile.

Teedeehitus

Buldooserid, teerullid, asfaldilaoturid ja muud teede ehituseks vajalikud masinad peavad kodubaasist objektile jõudma õigeaegselt, et tööd graafikus püsiks. Hoolitseme selle eest, et vajalik tehnika oleks õigeaegselt objektil olemas.

Kaevandus ja karjäärid

Raske ja suuremõõtmeline spetsiaaltehnika ei ole loodud kaevanduste vahel liikumiseks. Siin tuleb appi eritransport, mis turvaliselt vajalikud masinad õigele objektile viib.

Turvaline partner, turvaliselt teostatud raskeveod

Lisaks on meie klientideks teiste valdkondade ettevõtteid, kellel on vaja tihti või aeg-ajalt suuri ja ülegabariidilisi ning raskeid masinaid ja esemeid transportida nii Eestis kui mujal Euroopas. Premium Transi jaoks ei ole ükski veos liiga suur ega sihtkoht liiga kaugel. Meiega võite olla kindel, et Teie veos jõuab tervelt ja turvaliselt õigeaegselt sihtkohta. Võtke meiega ühendust ning leiame Teie jaoks sobivaima lahenduse.